#2017-06-08 04:42:41 

szok

Użytkownik

ość nietypowa potrzeba ale potrzebuję systemu kolejkowego. Świadczę usługi cieszące się coraz większym zainteresowaniem i robi się trochę problem z zapanowaniem nad konsumentami ;) Pomyślałem że taki system może coś zmienić na lepsze ale nie chcę inwestować w to dużej kasy. Co możecie mi doradzić?
#2017-06-08 05:14:45 

OpenCaskeT

Użytkownik

Z tego co się orientuję masz bardzo różne typy takich systemów – od zaawansowanych np. do urzędów po takie raczej kompaktowe. Jestem raczej pewna że Tobie potrzeba czegoś z tej drugiej kategorii.
#2017-06-08 05:30:50 

cronicarca

Użytkownik

Zgadzam się. Są systemy e-kolejek typu mini, gdzieś widziałam ofertę tego rodzaju. Musisz się trochę rozejrzeć w necie i na pewno na coś trafisz sensownego.
#2017-06-08 07:39:38 

charlie

Użytkownik

Ten sklep sprzedaje takie rzeczy - http://www.cocer-shop.pl/. Robiłem u nich spore zamówienie w ubiegłym roku, pełna profeska. Cenowo moim zdaniem wyjątkowo na plus a trochę ofert przejrzałem. Dobre systemy kolejkowe nie muszą wcale dużo kosztować, zwłaszcza te dla mniejszej działalności. Problem w tym że nie wszyscy potrafią dobrze określić swoje potrzeby w tej kwestii. Prosty system typu mini-kit w wielu sytuacjach jest optymalny, dla usług chociażby.
#2017-06-08 08:01:28 

TUR

Użytkownik

Jakoś parę miechów temu też patrzyłem za takim systemem do siebie ale zrezygnowałem. To chyba jeszcze nie ten moment, nie mam aż tylu klientów.
#2017-06-08 10:55:53 

Poznańczyk14

Użytkownik

Z innej beczki to w tym sklepie są świetne rozwiązania oświetleniowe, chociażby tu http://www.cocer-shop.pl/151-uklad-zaplonowy-do-lamp-hqi. Takich układów do halogenów długo szukałam bezskutecznie, tu dostałam od ręki. Jak ktoś potrzebuje od razu oświetlenia to nie musi szukać ;) A wcale nie tak łatwo o dobre produkty w tym segmencie.
#2017-06-08 11:16:53 

daVidoVa

Użytkownik

Stykam się z systemami kolejkowymi coraz częściej, ostatnio w przychodni. Byłam zaskoczona bo kiedyś raczej służba zdrowia nie inwestowała w takie rzeczy a tu takie coś.
#2017-06-08 12:12:15 

gargulec

Użytkownik

Cóż, wszystko się unowocześnia. A akurat placówkom opieki zdrowotnej to taka innowacja się bardzo przyda. Z tymi kolejkami jest tam przecież permanentna masakra.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015