#2017-06-09 05:03:39 

charlie

Użytkownik

Witajcie. Tak sobie pomyślałem, że kilka typowo biznesowych zagadnień można byłoby wyjaśnić w przystępny i interesujący sposób, korzystając ze specjalnych animacji. Jeśli chodzi o merytorykę, na pewno pomogę. Za to w budowaniu takich przekazów jestem raczej kiepski, a jednak chodzi mi o wartość marketingową. Dobrze byłoby więc nawiązać jakąś synergiczną współpracę. ;) Ktoś może coś polecić?
#2017-06-09 06:42:39 

MaTaHaRi

Użytkownik

Cześć! Uwielbiam takie kampanie, z których można się czegoś dowiedzieć. Życzę więc powodzenia. Sama nic nie mogę polecić, ale może dobre słowo się przyda.
#2017-06-09 07:06:38 

Poznańczyk14

Użytkownik

Witaj! Jeśli nadal szukasz studia, które może wykonać ciekawe animacje biznesowe, to zajrzyj tutaj: http://crazycat.studio/oferta/animacje-biznesowe/. Przygotowują naprawdę angażujące i nietuzinkowe treści. Myślę, że możecie być zadowoleni ze współpracy.

#2017-06-09 09:30:45 

blasfemia1488

Użytkownik

Ja jeszcze podsunę pomysł, że wielu ciekawych grafików, animatorów i innych artystów można znaleźć w mediach społecznościowych. :)
#2017-06-09 11:52:49 

Poznańczyk14

Użytkownik

Osobiście polecałbym jednak Crazy Cat Studio. Tacy niezależni artyści bywają czasem chimeryczni, a jeśli myślimy o poważnych projektach, lepiej unikać jakiegokolwiek ryzyka. Choć wcale nie wykluczam, że przy odpowiednim researchu udałoby się znaleźć kogoś zaangażowanego i posiadającego wiedzę i umiejętności.
#2017-06-09 13:45:05 

charlie

Użytkownik

Przychylam się do tego, co napisałeś. Jak najbardziej jestem za dawaniem ludziom szans na pokazanie swoich możliwości, ale projekt w zamyśle jest zbyt ważny i kosztowny, by coś mogło pójść niewłaściwie. Bardzo dziękuję za polecenie tego studia. Odezwę się do nich i zobaczę, co da się zrobić z moim pomysłem. Trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015