#2017-06-16 01:21:23 

gargulec

Użytkownik

Hej! Czy zamawialiście kiedyś biżuterię w sklepie internetowym? Narzeczonej podobają się kolczyki i zawieszka ale w stacjonranym są strasznie drogie a przez siec jakos obawiam sie zamawiać i nie jestem o końca przekonany ze dostane porządną jakość. Zapraszam do dyskusji bo nie wiem,, co mam robić, pozdrawiam serdecznie.
#2017-06-16 02:59:17 

maska

Użytkownik

Zalezy oczywiście jaki to sklep, bo tak jak wszedzie mozna sie przejechac, chociaz widze ze juz prawie nie spotyka sie oszustów i naciągaczy bo narzędzia do namierzenia takiego kogoś są o wiele lepsze niż pare lat temu. Ja bym się nie wahała na twoim miejscu :)
#2017-06-16 05:59:02 

śluza

Użytkownik

Wiele razy kupowałam kolczyki, pierścionki i zawieszki w https://www.bizuteria-radziszewska.pl/ i jestem bardzo zadowolona z cen i jakości wykonania. Ten sklep internetowy z biżuterią działa już od wielu lat wiec mozna zamawiać w ciemno, a co także może was zainteresowac bardzo szybko realizują wysyłki i nigdy nie zdarzyło mi się żeby coś było niekompletne albo nie takie jak chciałam. Przedmioty zgodne z opsiem w 100%.
#2017-06-16 08:11:01 

MaTaHaRi

Użytkownik

Podpisuję się pod postem kolezanki obiema rękoma. JRadziszewska ma śliczne wyroby wykonane z najwyższej jakości materiałów. Jak porónwuję stan rzeczy z jej sklepu z innymi to różnica jest zdecydowana. Kolczyki noszę w zasadzie codziennie i nie tracą połysku i nie tworzy sie na nich osad. Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015