#2017-06-29 00:49:30 

kejs

Użytkownik

Witam wszystkich. Jestem w trakcie szukania pracy. Znalazłem bardzo fajną ofertę, jednak wymogiem są uprawnienia do pracy na wysokości. Niestety takowych uprawnień nie mam a bardzo zależy mi na tej pracy. Jak zdobyć takie uprawnienia? Gdzie mozna je zrobić? Możecie polecić jakąś placówkę, w której nie przepłacę za taki kurs? Bede wdzieczny za odpowiedzi osób, które maja wiedze na ten temat.
#2017-06-29 03:07:39 

charlie

Użytkownik

Praca na wysokosci jest zazwyczaj bardzo dobrze płatna, to fakt. I mimo, ze kurs uprawniajacy do takiej pracy troche kosztuje, to warto, bo szybko sie zwroci :)
#2017-06-29 05:36:04 

JasonXXX

Użytkownik

Witaj, ja robiłem uprawnienia do pracy na wysokości w Bielsku-Białej i byłem naprawde bardzo zadowolony. Kolega mi polecił szkołe, że rzeczywiscie mial racje – konkurencyja cena kursu, całość przeprowadzona niezwykle profesjonalnie na bardzo wysokim poziomie :D Kurs kończy się egzaminem.Jeśli egzamin pójdzie pomyślnie, to kursant otzrymuje odpowiednie zaświadczenie. https://polskaszkolaalpinizmu.pl/szkolenia-do-prac-na-wysokosci-oraz-okresowe-szkolenie-bhp.html– wejdź sobie na stronke i sam zobacz, czy czegoś takiego szukasz.
#2017-06-29 05:48:52 

trzydziestyczwarty

Użytkownik

Pamietaj o tym, zeby zrobić jeszcze dodatkowo odpowiednie badania lekarskie, dzieki którym bedziesz mogl podjąć tego typu pracę. Pozdrawiam!
#2017-06-29 08:34:59 

kejs

Użytkownik

O, super! Dziekuje Wam bardzo!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015