#2017-06-30 04:35:23 

KasiaXXX

Użytkownik

Marzy mi się naturalne futro z lisa. Na całe futro to co prawda mnie nie stać i nie będzie stać jeszcze długo raczej, ale już bym chciała mieć chociaż jakiś piękny dodatek. Zastanawiam się nad eleganckim kołnierzem z lisa albo piękną czapką z lisa. Zależy mi na dobrej jakości futra i dobrym wykonaniu, ale tez rozsądnej cennie, możecie mi coś polecić?
#2017-06-30 05:07:48 

śluza

Użytkownik

No z lisa to raczej nic nie kupisz tanio… Ja mam czapakę z lisa, którą dostałam ją od męża na urodziny, była szyta na miarę chyba i ręcznie, ale generalnie do tanich nie należała…
#2017-06-30 05:29:51 

KasiaXXX

Użytkownik

No jasne, wiem że tanie to na pewno nie będzie, ale coś w takich granicach rozsądku bym chciała jednak kupić, żeby niepotrzebnie nie przepłacać.
#2017-06-30 06:43:39 

śluza

Użytkownik

No tak, rozumiem. Ja uważam, że dobrze jest nie oszczędzać akurat na takich rzeczach, no ale jak uważasz, życzę powodzenia w poszukiwaniach, bo niestety nie mogę ci pomóc :)
#2017-06-30 06:55:39 

MaTaHaRi

Użytkownik

A ja mogę :D Jeśli interesuje cię czapka z lisa cena, którą znajdziesz tutaj: https://fox-fashion.pl/14-czapki-futrzane na właśnie tego typu czapki powinna cię zainteresować. Masz u nich duży wybór różnych modeli czapek futrzanych plus konkurencyjne ceny. Bardzo polecam, bo jakość też na wysokim poziomie!
#2017-06-30 07:54:30 

daVidoVa

Użytkownik

A jak nie wiesz czy wolisz czapkę z lisa czy jednak kołnierz z lista w dobrej cenie to zajrzyj tutaj: https://fox-fashion.pl/15-kolnierze-futrzane, bo kołnierze też mają! I są naprawdę przepiękne! Ja kupiłam u nich właśnie kołnierz z lisa i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Wygląda elegancko i stylowe i jest bardzo dobrej jakość.
#2017-06-30 09:55:04 

KasiaXXX

Użytkownik

O jak fantastycznie, dziękuję bardzo wam za podrzucenie tych linków! Teraz mam jeszcze większy dylemat co wybrać, ale i tak wam dziękuję bardzo, bo wygląda to super ładnie!
#2017-06-30 11:31:56 

daVidoVa

Użytkownik

No musisz sobie tam wszystko przejrzeć i zdecydować co będzie dla ciebie bardziej funkcjonalne i lepiej pasować. Ale generalnie firma fox-fashion.pl to naprawdę dobry wybór. Stawiają na naprawdę wysokiej jakości futra naturalne, a ceny mają w granicach rozsądku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015