#2017-06-30 07:46:58 

szok

Użytkownik

Cześć, szukam dobrego i sprawdzonego adwokata w Kielcach. Możecie mi coś polecić? Jakąś kancelarię czy coś takiego? Bo nie bardzo chcę się zgłaszać do kogoś w ciemno, zależy mi raczej na kimś sprawdzonym, żebym miał pewność, że pieniądze w błoto nie idą i tak dalej, wiecie jak jest. Jak coś macie sensownego to się podzielcie, proszę. Będę wdzięczny!
#2017-06-30 08:01:14 

cronicarca

Użytkownik

Hm, jak adwokat Kielce to może warto będzie zajrzeć tutaj: http://kdcl.pl/. Ja się do nich zgłosiłam i byłam zadowolona. Sprawdź sobie, zapytaj ich jak to wszystko ma wyglądać i jak oni to widzą. Bo nie wiem o jaką sprawę chodzi, ale powinni chyba Ci pomóc.
#2017-06-30 09:35:12 

szok

Użytkownik

O no dzięki Ci bardzo za namiary, fajnie że polecasz z własnego doświadczenia. Moja sprawa nie jest jakaś super skomplikowana, nic poważnego, z morderstwa się wybronić nie musze, he he :P Ale dzięki, dzięki, zaraz sobie sprawdzę co i jak :)
#2017-06-30 10:51:27 

kejs

Użytkownik

Jaki żałosny żart z tym morderstwem… Mogłeś sobie to darować koleś.
#2017-06-30 11:16:56 

blasfemia1488

Użytkownik

No żart może i nie na miejscu, ale to chyba dobrze, że koleżanka wyżej wie, że nie polecała pomocy prawników mordercy, okej :P więc już tak nie dramatyzuj. A jeśli chodzi o kdcl.pl to też korzystałam i myślę, że możesz być zadowolony.
#2017-06-30 12:44:19 

szok

Użytkownik

Aha, aha. No fajnie. Wybaczcie żart, może rzeczywiście był nie na miejscu, ale po prostu chciałem podkreślić, że jest tak a nie inaczej, i że to nic poważnego aż tak. W każdym razie fajnie, że się podzieliliście i mi coś podrzuciliście, dzięki raz jeszcze. Pozdrawiam i dzięki raz jeszcze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015