#2017-07-09 19:05:03 

cysterna1992

Użytkownik

Żona namawia mnie żebyśmy z odłożonych pieniążków wybudowali dom. Okoliczności są o tyle fajne że mamy ładną działkę po dziadkach, świetnie położoną. Tylko nie wiem jak wygląda sytuacja na rynku, czy opłaca się teraz budować czy może lepiej poczekać? No i jaka ekipa jest warta rozważenia jako wykonawcy?
#2017-07-09 21:23:45 

szok

Użytkownik

Według mnie w Polsce są od lat bardzo dobre warunki do takich inwestycji. Mnogość materiałów budowlanych, wiele alternatywnych technologii, ekipy też są coraz lesze. Naprawdę da się zbudować dom bez gigantycznych wydatków.
#2017-07-09 23:24:38 

charlie

Użytkownik

Czasami już koszty wykonania projektu potrafią dać nieźle do wiwatu, zwłaszcza jak się z tym idzie do jakiegoś renomowanego biura. Tu doradzałbym projekty gotowe. Nie są unikalne ale dużo tańsze a przecież dla prywatnego inwestora oszczędności są ważne.
#2017-07-10 01:43:17 

cronicarca

Użytkownik

Niedawno moja siostra się budowała za miastem, jej wrażenia są takie, że decyzja o budowie była słuszna. Było trochę nerwów ponieważ wykonawcy okazali się niesolidni ale wyszło to szybko i dało się zmienić ekipę bez komplikacji.
#2017-07-10 04:05:09 

studnia

Użytkownik

Kuzyn miał jakiś czas firmę budowlaną ale zdecydował się emigrować. Dziś trochę żałuje bo wie od znajomych z branży jaki się zrobił popyt na usługi w kraju, może tu nawet wróci...
#2017-07-10 06:35:07 

daVidoVa

Użytkownik

Trudno polecić mi jakąś ekipę bo nie mam specjalnej wiedzy w tych tematach. Wiem natomiast że fajnych specjalistów trochę na polskim rynku jest, w naszym regionie także.
#2017-07-10 07:56:27 

KasiaXXX

Użytkownik

Osobiście mogę stwierdzić że ten wykonawca sprawdził się u mnie - http://ebcs.com.pl/oferta-2/budowa-domow/. Budowa przebiegała bardzo sprawnie, nie było problemów z terminami ani materiałami co często bywa bolączką prac... A z takich ogólnych refleksji to gdy tematem jest budowa domów Wielkopolska jawi się dla mnie jako jedno z lepszych miejsc w Polsce – między innymi z racji działania dobrych ekip.
#2017-07-10 08:58:11 

TUR

Użytkownik

Uważam że warto iść w takim kierunku, aby budować raczej z firmami z polecenia. Jak jest wiarygodna rekomendacja to już jest dobrze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015