#2017-07-11 05:08:23 

Poznańczyk14

Użytkownik

Cześć wszystkim. Szukam domu opieki dla mojego dziadka w Warszawie. Proszę o jak najwiecej propozycji żebym mógł wybrać coś rozsądnego cenowo i z dobrym standardem. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
#2017-07-11 06:51:19 

cysterna1992

Użytkownik

Proszę: http://www.domopieki.net/, lepszego domu opieki dla dziadka w Warszawie nie znajdziesz. Budynek położony jest w ładnym miejscu, pokoje pozwalają na swobodne przemieszczanie się o własnych siłach czy na wózku a personel jest pomocny, wyrozumiały i kulturalny. Koszty pobytu nie są wysokie, na spokojnie mozna sobie na nie pozwolić. W razie pytań pisz tutaj albo na priv, pozdrawiam :)
#2017-07-11 09:33:17 

szok

Użytkownik

Sprawdziłem opinie i rzeczywiście ludzie piszą bardzo dobre rzeczy. Muszę tylko się tam przejechać, najlepiej z dziadkiem żebyśmy zobaczyli sobie co i jak. Jeśli się spodoba to się zdecydujemy bo cenowo wychodzi prawie o połowe taniej od miejsca które polecili mi w pracy.
#2017-07-11 09:41:53 

cysterna1992

Użytkownik

Pewnie, pojedźcie sobie i zobaczcie co i jak. Warto też pogadać z personelem wypytać o kwestie rodzące pytania i podjąć decyzje. Nie ma się czego bać, bo nigdzie nie zajmą się nim lepiej :)
#2017-07-11 10:28:54 

szok

Użytkownik

Dziękuję ci bardzo za pomoc bo szukać samemu osrodka, jeździć po nich wszystkich i dowiadywać się co i jak to jakaś masakra. Nie wiem czy wystarczyłoby mi urlopu. Temat można zamykać bo mam dobre przeczucia co do tego miejsca. Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015