#2017-09-13 23:16:45 

Poznańczyk14

Użytkownik

Hej wszystkim. Szukam jakiegoś taniego sklepu erotycznego online. Chciał bym zakupić kilka gadżetów do mojej sypialni ale z drugiej strony zależy mi też żeby był to dobrej jakości sprzęt. Na pewno ktoś z was kupował takie rzeczy i ma strony które może mi polecić :)
#2017-09-14 00:47:25 

charlie

Użytkownik

Jak już to polecał bym ci szukać takich rzeczy na allegro. Jest tam nawet specjalna kategoria gdzie jest cała masa takich rzeczy a ceny są różne, w zależności ile chcesz wydać. Jak nie chcesz kupować na takich portalach to możesz bezpośrednio ze sklepów które się tam oferują ;)
#2017-09-14 03:00:03 

Poznańczyk14

Użytkownik

To nawet nie chodzi o sam portal ale o fakt że nie mam pewności co tam dostanę. Mimo wszystko bardziej ufam normalnym sklepom internetowym niż takim prywatnym sprzedawcom.
#2017-09-14 05:01:53 

MaTaHaRi

Użytkownik

Chyba najtańszy sklep erotyczny jaki znam to ten ze strony https://intymnosc.pl/. Masz tam wszystko począwszy od zabawek, wibratorów przez takie rzeczy jak tabletki na powiększanie biustu albo potencję. Jakość tych sprzętów jest naprawdę dobra a ceny są różne, każdy coś znajdzie.
#2017-09-14 05:26:30 

cronicarca

Użytkownik

Kupowałam na ich stronie tabletki Perfect Bust. Jest to środek na powiększanie piersi i naprawdę skutecznie działa. Co prawda ciebie raczej nie będzie to interesować ale mówię bardziej o tym ze w ofercie sklepów znajdziesz też inne rzeczy jak wibratory, nakładki i co ci się tam nie wymarzy.
#2017-09-14 07:13:24 

śluza

Użytkownik

Chciałam sobie kiedyś kupić wibrator klasyczny i przez przypadek trafiłam na ich stronę. W sumie nie wiedziałam co mam wybrać bo wybór był tak duży że nawet nie wiedziałam co do czego służy :P Jak będziesz patrzył za wibratorami klasycznymi to polecam sprawdzić Eilium :)
#2017-09-14 09:47:37 

Poznańczyk14

Użytkownik

Na razie tylko przeglądam oferty bo nie mam jeszcze jakiś konkretnych preferencji ale chciał bym się dowiedzieć co można kupić i ewentualnie w jakiej cenie. Na tej stronie co mi wysłaliście jest bardzo duży wybór i fajne jest to że ceny są różne, od takich niskich po sprzęt z najwyższej półki ;)
#2017-09-14 10:29:09 

szok

Użytkownik

No wybór jest spory ale to zależy kto czego szuka. Mam taką parę znajomych co nie wyobrażają sobie iść do łóżka bez odpowiednich zabawek. Zawsze twierdzą że doznania są o niebo większe niż normalnie :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015