#2017-11-22 20:53:40 

studnia

Użytkownik

Hej! Potrzebuję namiarów na tanią firmę, która zajmie się przeprowadzką mieszkania z jednego końca Poznania na drugi. Mam ogrom mebli i ciężkich sprzętów, a nie mam faceta :) także dobrze jakby firma miała kilku silnych chłopa, żeby wszystko poznosili, pownosili i ustawili w nowym mieszkaniu :)
#2017-11-22 23:23:04 

KasiaXXX

Użytkownik

Podbijam pytanie, też mi potrzeba takiej firmy, może jeszcze jakby zajmowała się pakowaniem to byłoby już naprawdę spoko.
#2017-11-23 02:23:00 

charlie

Użytkownik

A co trudnego jest w przeprowadzkach? Samemu można wszystko spakować i przewieść, zwłaszcza jeśli chodzi o typowe graty z mieszkania.
#2017-11-23 03:31:37 

KasiaXXX

Użytkownik

Bądź słabą i samotną kobietą, która pracuje na swoje utrzymanie i kredyt po 14 godzin dziennie i jeszcze samodzielnie spakuj wszystkie rzeczy które nagromadziły się przez kilka lat i przewieź je wszystkie łącznie z kanapami, łóżkami i stołami hatchback’iem.. Dalej takie łatwe i realne?
#2017-11-23 05:38:26 

cronicarca

Użytkownik

Kobiety nie ma co się oglądać na facetów, dla nich wszystko wydaje się łatwe. Ja przeprowadzałam się z domu w Luboniu do Poznania i wynajmowałam firmę Fachowe-Przeprowadzki.pl. Wszystkim się zajęli, naprawdę wszystkim i co mnie zaskoczyło w transporcie nic się nie uszkodziło, a bardzo się tego bałam.
#2017-11-23 07:37:33 

KasiaXXX

Użytkownik

Coś mi net nie wyszukuje. podaj link i napisz coś więcej. Lodówki itp też przewiozą?
#2017-11-23 08:04:08 

cronicarca

Użytkownik

Oczywiście, że tak. To naprawdę profesjonalna firma przeprowadzkowa z Poznania. Jak zobaczyłam samochody do przeprowadzek, które mi podstawili pod dom, to byłam w szoku. Nowiutkie, czyściutkie w środku. Rzeczy też pakowane były przez pracowników firmy, bardzo dokładnie każdy przedmiot owijali i pakowali w grube kartony. W życiu bym tak sama tego nie zorganizowała. Z resztą co ja będę chwalić, ofertę znajdziesz na ich stronie internetowej http://fachowe-przeprowadzki.pl/. Jeśli masz jakiś stary sprzęt do zdegradowania jak chłodziarkę itp, to też zajmują się wywiezieniem na złomowisko. W ogóle pełna kultura i wszystko według twojego widzimisię ;)
#2017-11-23 09:21:15 

KasiaXXX

Użytkownik

Dzięki :) ważne żeby się nie denerwowali słysząc moje setne: Panowie tylko ostrożnie, błagam ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015