#2017-11-30 22:16:54 

studnia

Użytkownik

Mam pytanie jak w temacie, szukam jakiegoś dobrego dja z Ostrowa Wielkopolskiego który poprowadzi moją imprezę weselną. Nie mam wielkich wymagań, chciała bym tylko żeby ludzie dobrze się bawili i nie spędzali zbyt dużo czasu przy stołach. Polecicie mi kogoś?
#2017-11-30 22:29:55 

maska

Użytkownik

A możesz mi powiedzieć jaki będzie przedział wiekowy na tej imprezie? Chodzi o to że znam kilku dobrych ludzi którzy grali na weselach, ale wszystko zależy czy na weselu będzie więcej starszych osób czy młodych.
#2017-12-01 01:11:22 

studnia

Użytkownik

Ze starszych będzie oczywiście rodzina, ale pewnie grubo ponad połowa to sami młodzi. Chciała bym kogoś kto potrafi grać nie tylko nowe piosenki, ale też klasyki a czasem nawet disco polo. Szukam kogoś uniwersalnego ;)
#2017-12-01 01:33:45 

Matador

Użytkownik

Wejdź sobie na tomaszkoczorowski.pl i tam zobacz. Ten dj jest o tyle fajny że potrafi w trakcie imprezy dostosować klimat tak żeby każdy znalazł coś dla siebie i wszyscy się świetnie bawili. Polecam, sam korzystałem z jego usług i wiem że warto :)
#2017-12-01 03:07:47 

gargulec

Użytkownik

Zapomniałeś dodać że oprócz oprawy muzycznej ma też w ofercie takie usługi jak dym albo efekty świetlne. Teraz w modzie jest pierwszy taniec w chmurach więc jak się na niego zdecydujesz to będziesz miała wszystko w komplecie.
#2017-12-01 03:16:00 

blasfemia1488

Użytkownik

Tutaj na http://www.tomaszkoczorowski.pl/dj-na-wesele.html masz dokładny opis oferty. Jeżeli szukasz dj z Ostrowa Wielkopolskiego to brała bym go jeżeli będzie wolny termin. Byłam na dwóch weselach z jego udziałem i bawiłam się świetnie, nawet dużo lepiej niż na takich gdzie były zespoły.
#2017-12-01 05:39:05 

trzydziestyczwarty

Użytkownik

Według mnie nie ma żadnej reguły czy to dj czy zespół. Tu chodzi o samo prowadzenie imprezy a nie o to czy muzyka jest na żywo. Wiadomo, granie na instrumentach robi lepszy efekt, ale to nie znaczy że impreza będzie udana ;)
#2017-12-01 08:21:10 

studnia

Użytkownik

Długo się zastanawiałam czy brać zespól ale mimo nacisku ze strony rodziców zdecydowałam że dj będzie lepszym rozwiązaniem. Jest to dużo bardziej uniwersalne, bo można zagrać klasyczne piosenki, ale też coś bardziej nowoczesnego.
#2017-12-01 09:04:39 

daVidoVa

Użytkownik

Dlatego właśnie wybrałam tego rodzaju oprawę. Druga sprawa że mając głośniki rozłożone po całej sali dużo łatwiej jest mieć dobry efekt dźwiękowy. Wszystko zależy od osobistych preferencji ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015