#2019-01-30 09:35:59 

MaTaHaRi

Użytkownik

hej :) dbam o kondycje no wiecie, dużo ćwicze, biegam, jeżdżę na rowerze i tez chodze na siłownie, przyda mi się namiar do dobrze zaopatrzonego i niedrogiego sklepu sportowego. Licze ze na forum znajdą sie inni amatorzy zdrowego trybu zycia, którzy podzielą sie swoją wiedzą?
#2019-01-30 10:28:13 

KasiaXXX

Użytkownik

teraz w markietach jest tyle pozycji odziezy sportowej, ze na pewno cos wybierzesz.
#2019-01-30 11:29:01 

gargulec

Użytkownik

Twoja odpowiedź jest troche malo konkretna, ja zaopatruję sie w sportowym sklepie online, to bardzo wygodne, wszystko czego potrzebuje przychodzi do domu i to bardzo szybko od złozenia zamownia, ostatnio, np. zamawiałem czarny t-shart adidasa i granatową torbę sportową w rozmiarze S w sam raz na siłownie, moge ci podesłac link do strony sklepu.
#2019-01-30 12:36:24 

MaTaHaRi

Użytkownik

No wiesz myslalam o sklepie stacjonarnym gdzies w Grudziądzu, ale faktycznie o tym nie wspomnialam, to może podaj ten link i sobie sprawdze oferte.
#2019-01-30 13:35:56 

trzydziestyczwarty

Użytkownik

Nie wiem o jakim sklepie mowi kolega, bo ja tez mieszkam w Grudziądzu i często odwiedzam sklep sportowy mieszczący sie w galerii na ulicy Chełmińskiej 4, mozna tam kupic odzież sportową i roznego typu akcesoria takich marek jak Nike, warto dodac, ze sa tam rzeczy dedykowane paniom, panom i najmlodszym, polecam.
#2019-01-30 13:50:33 

gargulec

Użytkownik

To wlasnie ten sklep o którym pisalem tylko ze to jeden z jego adresów stacjonarnych, a strona internetowa to ctxsport.com, kazdy fan sportu niezależnie od dyscypliny znajdzie tam cos dla siebie, na szczególną uwage zasługuje kolekcja dla młodych piłkarzy i dla miosnikow porannego jogngu.
#2019-01-30 15:13:19 

blasfemia1488

Użytkownik

Kiedys miałam okazje kupować tam bluzy, kilka t-shirtów i akcesoria treningowe i z tego co pometam to to, ze był to tez oficjalny sklep Reebok zreszta chyba tak jest w dalszym ciągu, bo wystarczy wejsc na https://ctxsport.com/sklep/reebok/ aby sie o tym przekonać, są tam nie tylko buty do biegania czy do codzennego noszenia, ale także buty klasyczne takie do garnituru.
#2019-01-30 17:46:00 

Matador

Użytkownik

Do garnituru, zartujesz myślałem ze Reebok to marka typowo sportowa?!
#2019-01-30 20:27:00 

blasfemia1488

Użytkownik

A widzisz właśnie, że niekoniecznie, także jeśli potrzebne są Ci buty do garnituru, to polecam Royal Complete z kolekcji Reebok Classic, sa naprawde bardzo eleganckie i stylowe, czarne z miękkiej skórki, mąż takie kupowal niedawno i jest bardzo zadowolony.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015