#2019-09-05 14:08:18 

Poznańczyk14

Użytkownik

Witam. Szukam autoryzowanego serwisu Renault, najlepiej takiego, który zapewni wysoką jakość usług bez długiego oczekiwania i przepłacania. Dużo jeżdże po całej Polsce, więc chcę mieć jak najdłuzej sprawne auto. Miasto nie ma dla mnie znaczenia.
#2019-09-05 14:45:35 

trzydziestyczwarty

Użytkownik

Polecam sprawdzony portal internetowy, który funkcjonuje pod adresem https://serwisyaso.pl/ i prezentuje autoryzowane serwisy Renault, m.in. w Poznaniu i Krakowie. Ja akurat odwiedzam rekomendowany tam salon w Krakowie, ale o poznańskich serwisach też słyszałem dobre opinie.
#2019-09-05 15:19:05 

MaTaHaRi

Użytkownik

No np. ja mogę polecić prezentowany na tym portalu autoryzowany serwis Renaulta, który znajduje się w Poznaniu na Dąbrowskiego. Bez względu na wiek auta można tam liczyć na szybkie rozwiązanie róznych problemów technicznych, krótki czas oczekiwania na oryginalne częsci zamienne i na dogodne terminy przeglądów. Również moi znajomi chwalą ten autoryzowany serwis Renault, bo często oferuje on atrakcyjne promocje i zniżki, dzięki czemu mają zadbane auta bez jakichś wielkich wydatków.
#2019-09-05 17:27:14 

Poznańczyk14

Użytkownik

Dzięki za rekomendacje. Będę niebawem przejazdem w Poznaniu, więc dobrze by było umówić się na przegląd w tym właśnie serwisie. Moje auto dość często potrzebuje serwisowania, bo jest mocno eksploatowane.
#2019-09-05 20:01:00 

JasonXXX

Użytkownik

Skądś to znam ;) Ja również nie oszczędzam swojego wozu, codziennie odpalam go co najmniej kilka razy i w dodatku lubię czasem mocniej nacisnąć pedał gazu ;) Z tego względu przynajmniej 2 razy w roku serwisuję go w moim ulubionym autoryzowanym serwisie Toyoty, który ma siedzibę w Ujściu k. Piły. Jest on opisany pod linkiem https://serwisyaso.pl/serwis-toyota/. Jak mam jakiś problem techniczny, to też tam się zgłaszam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015