#2013-10-28 12:02:44 

studnia

Użytkownik

Posty: 156

Skąd: Lublin

Wiek: 34

Hejka : ). Od niedawna powiekszenie peniska, jest niezwykle modne. Zdumiewające jest to, jakie efekty można przez to uzyskać. Wiem o tym świetnie, ponieważ mój partner w ten sposób zrobił : ).
#2013-10-28 12:26:38 

szok

Użytkownik

Posty: 229

Skąd: Poznań

Wiek: 35

W obecnych czasach każdy sobie coś dodaje, tak samo jak faceci i kobiety. Tak więc powiększanie penisów to nic dziwnego. Sam się na to zdecydowałem, by zwiększyć swoje możliwości seksualne oraz poczuć się pewniej. Początkowo myślałem nad operacją, ale kolega powiedział, żebym stawiał na naturalne rozwiązania. Dał mi namiary na firmę Powiększanie.sklep.pl, która oferuje różnorodne rozwiązania na powiększenie członka. Muszę przyznać, że jak zacząłem przeglądać ich oferty to nie wiedziałem co mam wybrać, ale w końcu wybrałem ekstendery. Bardzo interesująca metoda, która nie wymaga żadnych operacji itp. Z resztą jak wszystkie propozycje tego sklepu. Po tygodniu doszła do mnie przesyłka. Zacząłem stosować i słuchajcie sam byłem zdziwiony jaki po tym był efekt. Przyznam się, że teraz częściej się oglądam na golasa w lustrze. Dzięki firmie Powiększanie.sklep.pl czuję się 100% mężczyzną, a jaka zachwycona jest moja kobieta. : ) Dlatego jeżeli poszukujecie właściwego rozwiązania na powiększenie penisa to ja Wam polecam tą firmę. Będziecie bez wątpienia zadowoleni, ceny również mają bardzo dobre. Polecam z czystym sumieniem! : )
#2013-10-28 12:46:08 

charlie

Użytkownik

Posty: 221

Skąd: Lublin

Wiek: 19

Wiem o tym doskonale jak istotna w trakcie zbliżenia seksualnego jest wielkość przyrodzenia, dlatego też, zdecydowałem się na ćwiczenie penisa. Musiałem się na tego typu pomoc zdecydować, albowiem mój penis jest mały. To wpływało bardzo niekorzystnie na moją psychikę. Szczególnie, kiedy byłem jeszcze dzieckiem, koledzy wyśmiewali się ze mnie. Te wydarzenia miały na mnie ogromnie negatywny wpływ. Z pewnością brakuje mi teraz pewności siebie oraz mam wiele kompleksów z tym powiązanych. Dobrze, że są różnorodne ćwiczenia, które mogą mi pomoc.
#2013-10-28 13:07:00 

KasiaXXX

Użytkownik

Posty: 162

Skąd: Opole

Wiek: 23

Obecnie wielu mężczyzn rozważa jak wydłużyć członka? Zdaję sobie sprawę że długość członka, ma duży wpływ na jakość życia seksualnego. Nam tymczasem z Michałem układa się doskonale, jesteśmy 3 lata po uroczystości ślubnej i wciąż nie możemy się sobą nacieszyć *_*.
#2013-10-28 13:41:24 

maska

Użytkownik

Posty: 147

Skąd: Katowice

Wiek: 33

Już od jakiegoś czasu dobrze wiadomo mi że ciągle kontynuowana jest moda na powiększanie penisów. Dowiedziałam się o tym od mojego chłopaka, jemu zaś powiedział kolega. Oczywiście mój kochany Przemek nie popuścił i kupił sobie tabletki. Moge byc mu za to tylko wdzięczna, ewidentnie wzrosła moja satysfakcja po tym udanym eksperymencie :P Źle to w sumie ujęłam, to nie eksperyment, to faktycznie bardzo dobrze się sprawdza u każdego faceta. Reklamy typu "Powiększanie penisa, tabletki - satysfakcja gwarantowana" to jest coś co już od dawna prezentowane jest w Internecie.Po to właśnie jest Internet- dzięki Internetowi ludzie mają stały dostęp do nowości. Ja już dawno zginęłabym gdybym nie miała dostepu do Internetu.Oczywiście nigdy nie ufam bezkrytycznie wszystkim pojawiającym się w internecie reklamom, ale jak jakaś osoba z mojego środowiska potwierdzi mi efektywność działania konkretnego preparatu to nabieram przekonania że on faktycznie jest coś wart.
#2013-10-28 13:59:44 

TUR

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Kielce

Wiek: 18

Ja prywatnie również miałem ogromny problem z małym rozmiarem swojego penisa. Zdaję sobie z tego sprawę, iż na powiększanie członka decyduje się wiele cenionych mężczyzn. Z początku nie brałem tego poważnie, tymczasem, przyjaciel mówił mi, iż również miał tego rodzaju problem, i skorzystał z propozycji zamieszczonej na stronie powiekszanie.sklep.pl, jak również z takiego szalenie efektywnego środka jak NaturalXL. Ja prywatnie zdecydowałem się na rozciąganie swojego sprzętu a bliżej to na AndroPenis. Jest on rekomendowany przez dużą liczbę specjalistów. Muszę wyznać, iż efekty są satysfakcjonujące.
#2013-10-28 14:17:44 

śluza

Użytkownik

Posty: 130

Skąd: Wrocław

Wiek: 19

Powiększanie penisa teraz jest modne. Wielu panów tak robi. Mój chłopak także. I obydwoje jesteśmy usatysfakcjonowani z tego. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasz seks jest o niebo lepszy. Nie narzekałam na wcześniejszego członka mojego chłopaka, ale niestety był on wielkim kompleksem jego i automatycznie odbijało się to w łóżku. Mój Bartek uważał, że nie potrafi sprawić mi przyjemności. Dlatego uznaliśmy, że takie rozwiązanie będzie ok.. No i powiem Wam, że dobrze zrobiliśmy, bo teraz nasz seks jest cudowny. : D
#2013-10-28 14:33:29 

cysterna1992

Użytkownik

Posty: 137

Skąd: Warszawa

Wiek: 26

Dobrze się stało ze powieszkanie męskiego przyrodzenia stało się modne, bo w końcu zaczęłam osiągać to co już dawno powinno być przeze mnie osiągane :* :* Mój chłopak się zabrał za powiększanie (na szczęście wcale nie musialam go o to prosić) i dzięki temu nasze pożycie w końcu ma odpowiednią jakość. Dobry seks to jest podstawa dobrego samopoczucia.Uważam że seks to jedna z najważniejszych sfer życia i przez długi czas niestety męczyłam się w moim związku bo głupio mi było zwracać Krzyśkowi uwagę. Zresztą i tak bylam przekonana że ten jego mikropisiorek to jest problem z którym zawsze bedziemy musieli sie borykać, a ponieważ i tak go kocham, cały czas zależało mi na kontynuacji związku. Czasem już tak bywa, że ktoś nam się podoba a w seksie jak na złość, idzie beznadziejnie. Na szczęście jednak okazuje się, że i na to jest recepta :) Aby sie zorientować jak powiekszyc penisa, wystarczy zajrzeć na stosowną stronę. To jest zupełnie bezbolesne, nie trzeba żadnych operacji.
#2013-10-28 14:58:39 

Poznańczyk14

Użytkownik

Posty: 247

Skąd: Opole

Wiek: 22

Zdaję sobie sprawę, iż wiele kobiet, jak i również facetów zadaje sobie wciąż aktualne pytanie - czy faceci powinni powiększać swoje przyrodzenie? Sporo ludzi zadaje sobie również pytanie - co jest ważniejsze - długość czy grubość penisa. Na to pytanie doskonale odpowie fachowy artykuł, który niedawno przeczytałem pt. "Sprawdzone metody na męskość". Pamiętam, iż jakiś czas temu mieliśmy z moją partnerką taki problem, iż nie układało nam się w sprawach łóżkowych, z tego powodu wybraliśmy się do seksuologa, który zasugerował rozmaite metody wydłużenia członka, co mi bardzo pomogło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015