#2013-11-08 13:56:16 

maska

Użytkownik

Witam ; ). Ciągle poszukuję jakichś informacji w sieci o rozmaitych sprzętach medycznych, szczególnie fascynują mnie defibrylatory i niczego nie mogę o nich wyszukać ; (. Macie też z tym kłopoty?
#2013-11-08 14:32:05 

charlie

Użytkownik

Ja w ostatnim czasie czytam fachową prasę medyczną, nieustannie tam piszą o aparatach służących do wykonywania ultrasonografii, dowiedziałem się sporo użytecznych informacji.
#2013-11-08 15:01:40 

Poznańczyk14

Użytkownik

Wiem, iż niedawno szpital w moim miejscu zamieszkania kupił porządny aparat wykorzystywany w elektrochirurgice, miałam możliwość zobaczyć ten zakup, kiedy miałam w tymże szpitalu ważną operację.
#2013-11-08 15:30:24 

cysterna1992

Użytkownik

Internet to moja pasja, lecz ja tutaj nie umiem niczego odszukać o urządzeniach medycznych, a w szczególności o skutecznych defibrylatorach, zresztą i tak zbytnio mnie to nie fascynuje, nie jestem lekarzem.
#2013-11-08 15:55:21 

KasiaXXX

Użytkownik

Ja wiele aktualnie chodzę po sieci, powinnam jednak przyznać, iż sprzęt medyczny to nie jest najważniejszy temat stron online. Nie za bardzo zdaję sobie sprawę z czego to może wynika. Moim zdaniem chyba szybciej jest poszukać tego rodzaju dane w jakiejkolwiek prasie medycznej. Tak uczyniła moja znajoma, która zakładała ośrodek weterynaryjny, koniecznie szukała wiedzy na temat sprzętu weterynaryjnego.
#2013-11-12 08:21:17 

śluza

Użytkownik

Net teraz posiada różne dane więc na pewno nie jest problemem odnalezienie właściwego sprzętu medycznego, a z resztą szpitale czy też inne placówki medyczne powinny mieć jakieś umowy z takimi sklepami. Dlatego wyszukanie czujników tlenu czy nabycie żeli do USG to nie problem. Uważam, że ten temat jest bezsensowny. Są fajniejsze dyskusje do pogawędki. Z resztą znikam stąd!
#2013-11-12 09:02:16 

szok

Użytkownik

O nie! Taki trudni dzień miałem w budzie, chciałem się zrelaksować, a tutaj rozmowa o zbyt małej ilości wiadomości na temat sprzętu medycznego. Uczę się w budzie medycznej i przez cały czas słyszę na zajęciach o holterach, aparatach USG i pierwszorzędnych elektrodach do EKG. No ile można?! Przecież to nie idzie wytrzymać. Liczyłem na ciekawsze tematy na forum.
#2013-11-12 09:26:32 

TUR

Użytkownik

Po co komu ta wirtualna baza informacji jak nawet najprostszego sprzętu medycznego nie można znaleźć w sieci. Stanowczo za mało jest informacji odnośnie takich urządzeń, znacznie mniej niż się spodziewałem ze bedzie. Jak sie wklepie w wyszukiwarkę hurtownia sprzętu medycznego to prezentują się jakieś tam propozycje, ale stale nie moge pojąć czemu tego jest tak mało. Na pewno przydałoby się wiecej stron o defibrylatorach. Od dawna poszukuje też szczegółowych informacji dotyczących fok i jestem ogromnie rozczarowany że tak skąpy jest internet pod tym względem.Ksiązki za to to artykuły które można obecnie kupić prawie że tylko w Internecie.Fajnie ze przy każdej książce wyświetla się szczegółowy opis, kontrahent z góry wie za co płaci. Czesto nabywam ksiazki, to sie lepiej czyta niz jakiekolwiek informacje w internecie. W moim rodzinnym domu zawsze sie zamawiało duzo książek. Mój ojciec przepadał za czytaniem, moja matula była taka sama. Kazdy czlowiek upodabnia się do rodziców, przejmuje ich nawyki i poglądy na życie.
#2013-11-12 09:59:54 

studnia

Użytkownik

Przeszukałam w ostatnim czasie Internet, chciałam odszukać jakiekolwiek informacje o urządzeniach medycznych, konieczne mi to było na uczelnię. Jak ogromnie byłam zdziwiona, kiedy w sieci nie odszukałam nic, co mogłoby mi być pożyteczne, większość to były niepotrzebne wzmianki. Jednak poratowała mnie ulotka o nazwie: Varia-poznań.pl: sprzęt medyczny, którą zaoferował mi mój przyjaciel. Było tam sporo różnorodnych wiadomości, a zwłaszcza te, których potrzebowałam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015