#2013-11-26 11:19:35 

szok

Użytkownik

Siema! Jestem nastolatkiem i od jakiegoś okresu mam wielkie problemy z cerą. Przez cały czas mam na niej jakieś pryszcze. Już mi wstyd chodzić do budy, bo nabijają się ze mnie. Robiłem wszystko. Chociaż moja mama poradziła mi, żebym wybrał się do dermatologa, ale nie wiem gdzie taki przyjmuje. Może Wy wiecie gdzie przyjmuje doświadczony dermatolog? W ogóle ciekawi mnie to czy Wy chodzicie do lekarzy? I jakich najczęściej?
#2013-11-26 12:08:17 

cysterna1992

Użytkownik

Są takie osoby które chodzą cały czas do specjalistów, wyszukują sobie innych chorób i biegną na zabój, a też są tacy, którzy stronią od nich. Ja chodzę do lekarzy co jakiś czas. Nawet na dniach muszę iść do ginekologa, bo robiłam test i wyszło, że zostanę mamą. Myślałam do jakiego pójść, bo ja jeszcze nie znam się na tych sprawach, ale moja kuzynka poleciła mi świetnego ginekologa w Poznaniu. Mówi, że jest dobry. Pilnował jej ciąży i była zadowolona. Ona wie co mówi, więc chyba pójdę za jej radą i zadzwonię do niego.
#2013-11-26 12:32:52 

kejs

Użytkownik

Ja jestem facetem cierpiącym na reumatyzm a zatem cały czas musze chodzić po leki do reumatologa. Na dobrą sprawę to bardzo często odwiedzam specjalistów ale gabinet lekarza reumatologa to miejsce gdzie goszczę najczęściej. Różne sie wykonuje ulotki ale takich w stylu "pulmonolog Poznań" jeszcze ani razu nie widziałem. Hmm, może lekarzom tak jak prawnikom zabrania sie reklamy? Lekarz to jest bardzo poważny zawód, nie chciałbym dźwigać na swoich barkach aż tak dużej odpowiedzialności zawodowej. Żeby zostac lekarzem to faktycznie trzeba się natyrać a później jeszcze taka odpowiedzialność, brrrr..... Tak tak, bycie studentem przez sześć lat, poważny egzamin lekarski, konieczność przejścia stażu ? nawet za największą ilośc pieniedzy nie chciałbym musieć aż tyle sie przykladać. Co prawda nie obracam sie w środowisku lekarzy jednak potrafię sobie wyobrazić jak to jest.
#2013-11-26 12:56:09 

charlie

Użytkownik

Jedynym lekarzem do którego chodzę to lekarz pierwszego kontaktu. Ale niestety to się zmieni, bo na dniach muszę się wybrać do lekarza medycyny pracy. Kończy mi się zaświadczenie i mam wymóg, że muszę je przedłużyć. Jestem umówiony za tydzień. W ogóle super, że udało mi się odnaleźć fachowego lekarza medycyny pracy w Poznaniu. Teraz się słyszy, że jest dużo oszustów, którzy wykorzystują biednych ludzi. Do tego którego ja się wybieram poleciła mi córka, więc mam pewność, że nie jest on kłamcą.
#2013-11-26 13:15:51 

studnia

Użytkownik

Dojrzała kobieta jak najcześniej powinna rejestrować się u ginekologa. Ginekolog to specjalista na którego przeznaczam największą ilość pieniedzy gdyż częściej go odwiedzam niż stomatologa i zawsze zgłaszam sie do prywatnej kliniki. Trzeba sie od czasu do czasu badać bo wcześnie wykryta choroba to coś co można pokonać. Działania profilaktyczne zabezpieczają nas przed chorobami, wiem cos o tym bo moja siostra odczuła to na własnej skórze. Niestety moje dziecko ma wrodzone problemy ze zdrowiem i hasło "neurolog dziecięcy poznań" to hasło które cały czas mam w głowie bo bez przerwy poszukuję najlepszego specjalisty od chorob tego rodzaju.Nikt nie chciałby chorować ale życie juz takie jest- pełne problemów.
#2013-11-26 13:49:18 

Poznańczyk14

Użytkownik

Do rozmaitych się lekarzy chodzi. Sądzę, że to zależy co nam dolega albo czego potrzebujemy. Ja co pół roku chodzę do dentysty i okulisty. Jednak ostatnio kończyło mi się zaświadczenie i musiałem wybrać się do lekarza medycyny pracy. Ale niezdara ze mnie, ponieważ kartka na której napisałem sobie lekarz medycyny pracy Poznań i telefon gdzieś się zapodziała. Teraz nie mam pojęcia co mam robić. A głupio mi po raz drugi iść do znajomej z pracy i prosić ponownie o namiary.
#2013-11-26 14:10:03 

maska

Użytkownik

Jak każda osoba czynna zawodowo musze sie co jakis czas stawiac na tak zwane badania okresowe. Gdyby nie to, zupełnie nie wiedzialabym co to znaczy wizyta lekarska bo kompletnie nic mi nie dolega i nie musze biegac pod specjalistach. Te badania okresowe wcale ni sa takie głupie. Człowiek marnieje wraz z upływem lat i takie badania mogą spowodowac ze wczesnie zostaną wykryte choroby. To tyle by było o mnie, teraz pare słów o mojej koleżance z pracy. Po tym jak kazano nam iść na badania z zakresu medycyny pracy do kliniki Alterida przy ulicy Haliny 14 w Poznaniu, Ewelina zainteresowała sie propozycjami kliniki Alterida i zaczęła umawiać siee tam na wizyty. Powiedziała mi ostatnio że jej kondycja zdrowotna ulegała radykalnej poprawie i ze zawdzięcza to lekarzom z tej kliniki. Przyjemnie sie słucha takich opowieści. Człowiek leczy sie przez lata i ciągle stan zdrowia pozostawia wiele do życzenia aż tu nagle dobry lekarz udziela mu nowych wskazówek i sprawy przyjmują inny obrót. Oczywiście nie każdą chorobę da sie cofnąć, ale można przynajmniej zahamować jej postęp.
#2013-11-26 14:27:49 

TUR

Użytkownik

WOW! Nigdy nie myślałem, że można tyle powiedzieć o lekarzach. Zaskoczony jestem, ale pozytywnie. Sam dwa dnu temu odnalazłem reklamę zatytułowaną lekarz medycyny pracy poznań i tak rozważam nad skorzystaniem z tych usług. Muszę powiedzieć, że te fora to dobra rzecz.
#2013-11-26 14:46:00 

śluza

Użytkownik

Nie lubie chodzic do lekarza lecz i tak musze regularnie bywac u nefrologa gdyz mam kłopoty z nerkami. Do mojego rodzinnego nie rejestruję się prawie nigdy. Widziałam ostatnimi czasy reklame z hasłem:  Alterida – pulmonolog, urolog, ginekolog Poznań i muszę Wam powiedzieć ze ta reklama trafia w samo sedno. Mam naprawdę bardzo pozytywne zdanie o tej placówce. Na stronie wymieniono jacy fachowcy tam przyjmują, warto zerknąć. Ja tam włąsnie korzystam z usług dermatologa. Normalne, że nikt nie przepada chodzic do lekarzy, ale jak musi to trzeba pójść. Czasami jak się słyszy oglądając telewizje o tych tragediach życiowych, aż aż się człowiekowi słabo robi....Zdrowie to skarb, trzeba być tego faktu świadomym, bo jak się zlekceważy pierwsze objawy choroby, może dojść do życiowych tragedii.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015