#2013-12-10 01:42:41 

cysterna1992

Użytkownik

Cześć kochani, no to dziś sobie w końcu poklikamy o naszych maluchach :) Ja wychodzę z Damianem na dwór minimum raz dziennie. Zdarza się że nawet częściej. Mamy w pobliżu domu trochę rozmaitych atrakcji, w tym między innymi wspaniałą siłownię zewnętrzną. Mój synek to jest rozrabiaka nie z tej ziemi, on się wyśmienicie bawi w takiej siłowni.
#2013-12-10 04:05:14 

studnia

Użytkownik

Jeśli chodzi o mnie to tam mniej wiecej dwa razy dziennie zjawiam sie z moim synkiem na placu zabaw. On uwielbia towarzystwo innych maluchów a poniewaz nie posiada rodzeństwa to wyłącznie na dworze może mieć styczność z rówieśnikami. Mój obecny mąż sporo zarabia a zatem mogliśmy sobie podarowac konieczność oddania synka do placówki takiej jak przedszkole. Ja sie nim cały dzien zajmuje bo nie musze pracowac zawodowo. Nowoczesny plac zabaw dla dzieci znajdujący się przed naszym domem jest znakomicie, pomysłowo zorganizowany. 
#2013-12-10 04:23:13 

szok

Użytkownik

Nasza spółdzielnia bardzo dba o zabawowe place dla dzieciaków, to widać, my jako opiekunowie jesteśmy z tego zadowoleni, gdyż lubimy tam spędzać czas z naszymi dzieciakami. 
#2013-12-10 05:31:35 

maska

Użytkownik

Wiem, że moje dziecko potrzebuje bardzo częstego wychodzenia na dwór, jednak ja nie zawsze mam ochotę. Mój partner wyjechał za granicę, w celach zarobkowych na nasze codzienne życie. Ja czasem boję się posyłać mojego Marka na place zabaw, z uwagi na różne nawierzchnie na plac zabaw dla dzieci, nie zawsze one są zupełnie bezpieczne. Można na ten temat przeczytać na znanym portalu online ? e-placezabaw.pl. Są tam ogromnie interesujące rozmaite informacje. 
#2013-12-10 07:57:02 

śluza

Użytkownik

Przed blokiem nie zrobiono u nas na osiedlu piaskownicy ale ja codziennie biorę moją pociechę na plac zabaw. Jacuś chyba jest jest z tego zadowolony bo widać ze bardzo dobrze sie bawi. Ja zawsze miałam pewne zadatki na projektanta, ale ostatecznie wybrałam inną profesję. Mimo wszystko jednak lubię sobie obejrzec w Internecie interesująco zaprojektowane place zabaw dla dzieci. Internet chyba własnie po to jest, aby zdobywać różne informacje i móc sobie popatrzeć na zdjęcia. 
#2013-12-10 09:18:55 

KasiaXXX

Użytkownik

Ja niestety bywam z moim dzieckiem na spacerach raczej rzadko ponieważ moja mała córeczka jest niezwykle delikatnego zdrowia a teraz niestety jest chłodna, pochmurna jesień i pogoda ciagle jest niesprzyjająca.Moje dziecko bardzo lubi razem ze mną przebywac na dworze ale przecież nie warto wyprowadzać wózka na zewnątrz jak na dworze tak buro i brzydko.Podczas lata jest znacznie więcej możliwości, można zabrać malucha na przydomowy plac zabaw albo nawet na plażę. Na placu zabaw wcale nie musi mieścić się piasek, producenci sporządzają nawierzchnie na place zabaw także z materiałów syntetycznych. Wejdźcie sobie na witryne e-placezabaw.pl. To jest portal gdzie prezentowane są informacje dla osób zainteresowanych zakupem nowoczesnych placów zabaw.Można zapoznac sie z katalogiem branżowym, poczytać na temat zasad bezpieczeństwa. Jeśli zamiast mieszkania miałabym na własność dom to na pewno kupiłabym dla mojego dziecka taki plac zabaw. Nowego typu place zabaw bardziej wzbudzają moje uznanie niż te które stawiano na osiedlowych podwórkach za czasów mojego dzieciństwa. 
#2013-12-10 10:51:02 

kejs

Użytkownik

Wstyd się przyznać, ale ja nie przebywam z moim dzieciakiem na świeżym powietrzu tyle czasu, ile trzeba. Jestem samotnym ojcem i wszystko w domu jest na mojej głowie. Cóż, brakuje mi mojej ukochanej, odeszła cztery lata temu. To było dla całej naszej rodziny ogromnie bolesne doświadczenie. Najbardziej moja Zosia lubi chodzić na place zabaw dla dzieci, pamiętam, że odkąd ukończyła jeden roczek, bardzo polubiła to miejsce. Uczęszcza tam jej wiele różnych koleżanek, moja mała świetnie się tam czuje, to dla niej prawdziwe szaleństwo. Dawniej nie było tu tylu placów zabaw, ale na szczęście to uległo zmianie.
#2013-12-10 13:32:30 

charlie

Użytkownik

Uwielbiam te chwile, podczas gdy razem z moim dzieckiem chodzimy na podwórko ;). Robimy to bardzo często, przy okazji ja prywatnie złapię trochę oddechu. W naszym mieście powstał świetny plac zabaw, który zbudowała rzetelna firma Fenster, zaleca ją uznany portal online - e-placezabaw.pl. Nadzwyczaj istotne są bezpieczne nawierzchnie na place do zabawy, to łączy się z gwarancją stosownej amortyzacji upadku. W portalu są także wyszczególnione poszczególne spółki, które się tym trudnią. 
#2013-12-10 14:45:54 

TUR

Użytkownik

Świeże powietrze wpływa bardzo dobrze na samopoczucie dziecka. Powinno się z nim spacerować jak najczęściej itp. Nawet jeżeli jest mróz czy paskudnie, ubieramy dziecko w cieplejsze ubrania i idziemy chociaż na chwilę z nim. Niestety u nas na osiedlu jakiś czas nie było gdzie pójść z dziećmi. Nie mieliśmy żadnego placu zabaw. Ale z przewodniczącą osiedla uznałyśmy, że weźmiemy sprawę w swoje ręce i zrobimy dzieciom miejsce zabawy. Poszperałem troszkę w Internecie i znalazłem świetną stronę sieciową Place zabaw dla dzieci E-placezabaw.pl, która proponuje śliczne oraz funkcjonalne place zabaw dla maluchów. Skorzystaliśmy z tej usługi i po trzech tygodniach mieliśmy cudowny plac zabaw po korzystnej cenie. Byliśmy zachwyceni. Dzieciaki mają frajdę z tego placu zabaw. Coś cudownego!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015