#2013-12-30 04:46:45 

szok

Użytkownik

Siema! Od pewnego czasu mam olbrzymie problemy finansowe w firmie. Nie wiem jak to będzie, jeżeli nie odnajdę jakiegoś rozwiązania, to utracę firmę. Wszyscy znajomi mówią mi, żebym skorzystał z profesjonalnej obsługi kadrowo - płacowej, ale nie wiem czy to właściwe rozwiązanie. Ogólnie chciałem zapytać Was czy macie problemy finansowe w przedsiębiorstwach? Jak je rozwiązujecie?

#2013-12-30 05:03:17 

kejs

Użytkownik

Każdy ma różny sposób na rozwiązywanie problemów finansowych w firmie. Ja od zawsze korzystałem z usług doradztwa podatkowego. Doszedłem do wniosku, że i tak nie znam się na tym, więc lepiej jak doradzą mi specjaliści. Swojego doradcę odnalazłem przypadkiem, kiedy byłem w Urzędzie Skarbowym, a tam odnalazłem fajne ogłoszenie zatytułowane Rachunkowe Biuro w Poznaniu.

#2013-12-30 06:30:24 

charlie

Użytkownik

Ja jestem szefem spółki budowlanej, i od niedawna widzę jak moi dostarczyciele nie wywiązują się terminowo z własnych zobowiązań. Wiem, że aktualnie jest to bardzo powszechne, szczególnie w branży budowlanej. Staram się wyjść na prostą, tymczasem przeróżnie mi się to udaje, cóż raz jest lepiej, a innym razem gorzej. Najistotniejsze jest to, abym się nie poddał. Chcę zatrudnić również nowego pracownika, dlatego też już nawet dałem anons do gazety: Kadry i Płace Poznań. 
#2013-12-30 06:39:17 

cysterna1992

Użytkownik

U nas w firmie zrobił się bajzel od kiedy zatrudniona została nowa główna księgowa. Pojawiły się różne problemy z rozliczeniami które nie zdarzały się nigdy wcześniej. W zasadzie to ja się nie znam na zagadnieniach tego rodzaju ale jedyny wniosek jaki się nasuwa to taki że ona nie ma wystarczających kompetencji. Nasze biuro znajduje się w Poznaniu i już nie raz korzystaliśmy z usług doradztwa gospodarczego oferowanego w tej miejscowości. To z pewnością najlepsze rozwiązanie gdy samemu nie posiada się sprawnej kontroli nad finansami. Doradztwem podatkowym w Poznaniu parają się kancelarie podatkowe. Wsparcie w tej postaci jest niezwykle przydatne nawet jeśli firma przeżywa okres rozkwitu. Celem każdego przedsiębiorstwa jest bezustanne posuwanie się do przodu a pomoc doradcza ułatwia firmom wydajne gospodarowanie zasobami finansowymi. Zgadzacie się ze mną? 
#2013-12-30 07:56:13 

studnia

Użytkownik

Każdy odnajduje rozmaite rozwiązania, aby ratować swoją spółkę przed splajtowaniem. To samo spotkało mojego męża, kiedy został wyrolowany przez swojego wspólnika. Tak, ten człowiek pozostawił mojego Mariusza z ogromną ilością kłopotów finansowych. Biedny, szukał w każdym miejscu sposobów, aż któregoś dnia trafił na pewną witrynę online http://kancelariarb.com.pl/go.live.php/P1-H424/publikacje.html, na której widniało mnóstwo ciekawych porad dotyczących kłopotów finansowych. Popatrzył, pokombinował i wiedział co ma zrobić. Dzięki Bogu, po trzech tygodniach problem udało się rozwiązać. 
#2013-12-30 08:31:31 

maska

Użytkownik

Jak ma się kłopoty finansowe to normalne, że powinno się skorzystać z usług znawców. Ja zrobiłam tak. Kiedyś mój przyjaciel proponował mi, abym skorzystała z usług biur rachunkowych w Poznaniu. Dlaczego nie? Może w przyszłości. Obecnie mnie to nie interesuje. Tak więc wychodzę stąd. Życzę powodzenia! 
#2013-12-30 10:19:45 

Poznańczyk14

Użytkownik

Jestem właścicielem firmy i w swojej karierze miałem wiele problemów z finansami. Ostatnio niewiele by brakowało, a mógłbym zbankrutować. Jednak mój znajomy poratował mnie sporą pożyczką. Niemniej jednak jestem pełen obaw, czy dam radę pociągnąć swój biznes, wszak czasy są bardzo niepewne. Przeczytałem niedawno interesującą broszurę o nazwie:  Biuro Rachunkowe Grunwald. Odnalazłem tam wiele cennych informacji. 
#2013-12-30 13:08:28 

TUR

Użytkownik

Temat finansów przedsiębiorstwa jest bardzo ciekawy. Myślę, że można o nim gadać cały czas. Nawet kilka dni temu przypadkiem odnalazłem pewną witrynę internetową, na której podano dużo wskazówek. Ja mógłbym cały czas mówić o finansach przedsiębiorstw. Kocham to! 
#2013-12-30 15:11:08 

szok

Użytkownik

Firma w której pracuję zatrudnia kilku księgowych, dwóch rewelacyjnych prawników i posiada bardzo duży dział kadr. Tak więc pomyłki dotyczące rozliczeń to rzadkość. Nasz zakładowy dyrektor to nie jest ktoś kto mi czymkolwiek imponuje lecz muszę przyznać że dzięki niemu w przedsiębiorstwie jest porządek. I to jest już jakiś powód żeby go cenić. Nie jest może zbyt sympatyczny lecz umie zadbać o sprawy naszego przedsiębiorstwa. Moim zdaniem najbardziej liczą się kompetencje, a to czy ktoś ma taki czy też inny charakter to sprawa całkowicie dalekoplanowa. Imponują mi tylko osoby o nieprzeciętnych walorach intelektualnych lecz jak ktoś się odpowiednio przyczynia do sprawnego działania zakładu, umiem to docenić. Dzięki temu facetowi nawiązaliśmy współpracę z doradcami podatkowymi i ta współpraca okazała się bardzo przydatna. Jeszcze kilka lat temu jakby mi ktoś rzucił hasło Kancelaria Ryszarda Błaszczyka – doradztwo podatkowe to nie miałbym pojęcia co to za usługodawca, a teraz już orientuję się nawet kto tam świadczy usługi.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015