#2014-01-14 03:33:41 

TUR

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Kielce

Wiek: 18

Witam zgromadzone osoby. Jeśli o mnie chodzi promuję swoją działalność gospodarczą w Internecie tylko na bazie pozycjonowania. W blogach dotyczących pozycjonowania możecie sobie poczytać o szczegółach. 
#2014-01-14 05:51:24 

Poznańczyk14

Użytkownik

Posty: 247

Skąd: Opole

Wiek: 22

Bez wątpliwości kapitalnie jest reklamować swój biznes w necie, najlepsze na to jest zlecenie pozycjonowania jakiejkolwiek spółce. Ostatnimi czasy otworzyłam prywatną spółkę. Mieści się ona w Poznaniu. Hasło: optymalizacja strony internetowej zaczęło mnie trapić z tego powodu, iż przeprowadziłem się z centrum Polski do Poznania. Faktycznie, kapitalnie jest tu mieszkać. Mam przyjemnych sąsiadów.
#2014-01-14 06:48:46 

charlie

Użytkownik

Posty: 221

Skąd: Lublin

Wiek: 19

Ja wiele myślałem jak mam rozreklamować własną firmę w necie. Serfując po internecie, zauważyłem, że chyba najlepszym wyjściem będzie pozycjonowanie. Odszukałem oferty, 2 firm: Genri i Grupa Tense, które bardzo mnie zainteresowały. Na stronie internetowej, jest więcej wiadomości. Zdecydowałem się na docenianą firmę: Grupa Tense. Obecnie jestem bardzo zadowolony z wyników ich pracy, są bardzo skuteczni. 
#2014-01-14 08:35:20 

szok

Użytkownik

Posty: 229

Skąd: Poznań

Wiek: 35

Dużo razy zastanawiałem się jak skutecznie rozreklamować własny biznes w sieci, prawdopodobnie teraz najlepszym na to sposobem jest pozycjonowanie. Bez wątpienia muszę się mocniej zastanowić nad tym rozwiązaniem. Prawdopodobnie też są takie firmy, które mają w swojej ofercie: pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach. W ostatnim czasie nie za dobrze mi idą interesy. Klientów jest szalenie mało, z tego względu będę musiał zmienić branżę własnej działalności. Mam jedynie pytania, co do powodzenia swojego biznesu. Bezspornie będę musiał stworzyć ponadto stosowną witrynę online, która zareklamuje moje towary. 
#2014-01-14 09:16:44 

charlie

Użytkownik

Posty: 221

Skąd: Lublin

Wiek: 19

Bez promocji handel po prostu nie istnieje. Każdy kto podejmuje się prowadzenia działalności gospodarczej znakomicie o tym wie lecz nie każdy orientuje się jak pierwszorzędne efekty daje pozycjonowanie witryn wirtualnych.Jestem zdania że nie istnieje bardziej skuteczna metoda promocji. Ja założyłem sklep internetowy i bardzo dobrze wiem jaką przewagę konkurencyjną oferuje profesjonalne pozycjonowanie sklepu. Początkowo nie zlecałem tego typu działań i moja sprzedaż nie była tak znaczna jak znaczna jest obecnie. Znajomy polecił mi Grupę Tense i to właśnie z tą agencją nawiązałem stałą współpracę. Są rewelacyjni, tyle Wam powiem moi mili. 
#2014-01-14 09:53:56 

Poznańczyk14

Użytkownik

Posty: 247

Skąd: Opole

Wiek: 22

Pochwalam pozycjonowanie witryn gdyż za sprawą pozycjonowania potencjalny kontrahent błyskawicznie dociera do określonych towarów lub usług. Jestem zdania że nie ma lepszej metody promocji bowiem żeby cokolwiek sprzedać należy przede wszystkim dać się nabywcom odnaleźć w Internecie. Gdyby to co mówię nie było zgodne z prawdą niewątpliwie pozycjonowanie sklepów internetowych i zakładów usługowych nie cieszyłoby się taką popularnością jaką się cieszy. A tak skoro już poruszamy ten temat to jedno chciałbym podkreślić, każda firma minęłaby się z sukcesem gdyby nie inwestowała w promocję.Dla każdego prezesa zarządzającego konkretnym podmiotem gospodarczym to powinno być czymś oczywistym. 
#2014-01-14 12:27:49 

KasiaXXX

Użytkownik

Posty: 162

Skąd: Opole

Wiek: 23

Jak już się ma własny biznes to trzeba go promować w Internecie. Nie sądzę że trzeba to robić na wszelkie możliwe sposoby, wystarczy zamówić pozycjonowanie. Witryna naszego przedsiębiorstwa jest znakomicie dopracowana ale bez użycia pozycjonowania nie moglibyśmy liczyć na taką ilość kontrahentów jaką teraz mamy. Aby łowić odbiorców trzeba mieć faktycznie dobrą wędkę, moim zdaniem taka wędka to właśnie pozycjonowanie.
#2014-01-14 13:30:34 

śluza

Użytkownik

Posty: 130

Skąd: Wrocław

Wiek: 19

Prócz tego, że wspólnie z mężem, zakładając prywatny biznes, zleciliśmy fachowe tworzenie stron w internecie przez w poznańskie firmy, zdawaliśmy sobie sprawę, że potrzebne także będzie pozycjonowanie. Dużo wiadomości na ten temat uzyskaliśmy od naszych kolegów, którzy uważają, że pozycjonowanie jest bardzo użyteczne, oni nas przekonali do tego. Na początku biznes nie szedł dobrze, lecz dzięki naszej determinacji wyszliśmy na prostą ; )
#2014-01-14 14:41:44 

szok

Użytkownik

Posty: 229

Skąd: Poznań

Wiek: 35

Denerwuje mnie jak ktoś mówi że istnieje jakiś lepszy sposób promocji niż pozycjonowanie, zupełnie nie jestem w stanie pojąć jak można być zwolennikiem takiej opinii. Pozycjonowanie pozwala zająć stosownie wysoką pozycję wynikach wyszukiwania i dzięki temu dana firma może liczyć na rozgłos. A przecież oczywistym jest że im więcej osób dowie się o naszej działalności, tym większe prawdopodobieństwo że nasza pula zleceniodawców się zwiększy. Żadne plakaty, żadne ulotki, nic nie dorównuje skuteczności jaką posiada pozycjonowanie. Kiedyś nie było Internetu więc trzeba było próbować odmiennych metod. Lecz od kiedy najbardziej popularnym środkiem komunikacji stał się Internet, teraz tą drogą najlepiej jest walczyć o konsumentów. Jeżeli stawia się na odmienne metody, można minąć się ze swoim celem. Grupa Tense to prawdziwi eksperci, a zatem sformułowanie Grupa Tense – agencja interaktywna pozycjonująca strony Google budzi we mnie same dodatnie skojarzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015