#2014-01-15 03:57:00 

KasiaXXX

Użytkownik

Cześć : ) Niedługo mam zamiar pojechać na krakowską konferencję, bardzo jestem szczęśliwa z tego wyjazdu. U nas w przedsiębiorstwie sporo pracowników zastanawia się gdzie najlepiej jest organizować konferencje, w dużej miejscowości czy też poza większą aglomeracją, a co wy myślicie na ten temat? Jestem ciekawa waszego zdania. 
#2014-01-15 05:12:15 

szok

Użytkownik

Właśnie dowiedziałem się, że przełożony zabookował przestronne sale konferencyjne nad morzem. Z naszego przedsiębiorstwa wyjeżdża kliku pracowników. Ja preferuję morze niż tam jakiekolwiek miasto. Cieszę się, że ja także pojadę, przynajmniej poleżę sobie odrobinę na plaży ; ) Mam nadzieję, że nie będę zapracowany całymi dniami, bo mi to nie odpowiada. Może nawet tam spotkam jakąś interesującą pannę ; )
#2014-01-15 07:40:38 

charlie

Użytkownik

Każdy wybiera miejsce jakie lubi. Ja tak zrobiłem i zrobiłem dla moich pracowników spotkanie biznesowe w górach. Nie powiem, bo mnóstwo razy polecano mi zorganizowanie konferencji w Gdańsku. Można spróbować, ale na pewno nie teraz. Z tej racji musicie radzić sobie sami. Spadam stąd! Powodzenia! Bye!
#2014-01-15 09:07:32 

kejs

Użytkownik

Brzydko za oknem. W telewizji nie ma nic fajnego. Człowiek zagląda na forum, żeby się zrelaksować, a tutaj takie przynudzanie. Ja nie wiem gdzie najwygodniej zorganizować spotkanie firmowe. Ja to bym wystukał w Google konferencje w Warszawie czy w górach, albo jeszcze miejsca na konferencje w Krakowie i coś wybrał. Prawda, że proste?! Uważam, że ten temat jest zakończony. Pogadamy o czymś innym, proszę. 
#2014-01-15 09:53:18 

maska

Użytkownik

Ja sama często wyjeżdżam na konferencje, które mają miejsce w rozmaitych regionach Polski, jednak wolę te planowane w stolicy lub też w Krakowie. Powinnam się pochwalić, że jakiś czas temu podrzuciłam swojemu kierownikowi ulotkę z napisem:  sale konferencyjne Warszawa, byłam ogromnie zaszokowana, ponieważ powiedział mi, że obecnie tam jedzie. Jejku jak bardzo ja mu tego zazdroszczę! Jednakże co ja mogę na to poradzić, że to konferencja tylko dla kierowników ; (
#2014-01-15 12:26:53 

Poznańczyk14

Użytkownik

Można spotkać rozmaite zakątki, gdzie odbywają się sympozja, jednakże ja wolę zdecydowanie te załatwiane w dużych miastach, są atrakcyjniejsze. W zeszłym miesiącu buszowałam w sieci, wtedy napotkałam frazę reklamową: Konferencje na Mazurach: miejscakonferencyjne.pl, chciałam skorzystać z ich propozycji. Był to portal online miejscakonferencyjne.pl. Portal spowodował na mnie spore wrażenie swoją prostą formą. Można tutaj natychmiast odszukać hotele oraz inne obiekty oferujące sale konferencyjne. 
#2014-01-15 14:11:05 

cysterna1992

Użytkownik

Miejsce, gdzie toczą się szkolenia jest bardzo ważne. Ja uwielbiam Mazury. Tam naprawdę relaksuję się. Ja w zakładzie pracy zajmuję się organizowaniem szkoleń. W trakcie konferencji zorganizowanych na Mazurach dużo naszych pracowników naładowało akumulatory. Przy ich planowaniu korzystałam z serwisów: miejscakonferencyjne.pl i mojekonferencje.pl. Dzięki nim mogłam natychmiast wyszukać najlepsze sale. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015