#2014-01-21 00:02:35 

Poznańczyk14

Użytkownik

Witam wszystkich. Jeśli interesują Was moi kochani noclegi w malowniczych Bieszczadach, z chęcią powiem Wam gdzie najlepiej zarezerwować nocleg. Bieszczady to miejsce gdzie regularnie jeżdżę na urlop.
#2014-01-21 01:24:00 

TUR

Użytkownik

Lubię spędzać urlop w Bieszczadach, nawet bardziej niż w Tatrach. W ogóle moi drodzy przepadam za górami. Nad morze wybieram się rzadziej. Zazwyczaj jak mam zamiar wybrać się nad morze, rezerwuję noclegi w Kołobrzegu lub w Gdańsku. Górskie wspinaczki dają mi niezwykłą przyjemność. Po prostu uwielbiam świeże górskie powietrze. Zazwyczaj wybieram się w góry razem z niedużym gronem znanych od dawna osób. Takie grupowe wypady w góry ze znajomymi to rewelacyjna rzecz. Zawsze o wiele lepiej spędza się czas urlopu w większym gronie niż zupełnie samemu. Bardzo sobie chwalę wczasy spędzane w Bieszczadach ponieważ na tym terenie jest znaczna ilość świetnych pensjonatów i ceny są niezwykle dogodne, a co najważniejsze można fajnie wypocząć. Bieszczady to nic innego jak pasmo cudownych krajobrazów.
#2014-01-21 03:10:39 

szok

Użytkownik

Bieszczady to świetna rozrywka dla wszystkich osób, które uwielbiają czynnie spędzać czas. Ja od malucha jestem zafascynowany górami. Pamiętam jak mój ojczulek po raz pierwszy mnie zabrał w Bieszczady. To była niezapomniana przygoda. Od tamtej chwili wyjeżdżam jak tylko mam czas na wspinaczki górskie. W te wakacje również wyjeżdżam. Myślałem, że nie dam rady, bo nie mogłem znaleźć dla siebie dobrej kwatery, ale wiele się zmieniło kiedy mój kumpel zaproponował mi pewną witrynę internetową Pensjonat w Bieszczadach Pensjonaty-bieszczady.pl, która okazała się własnością spółki Pensjonaty-Bieszczady. Postanowiłem skorzystać, bo ich oferta była bardzo zadowalająca. To była świetna decyzja. Polecam gorąco Pensjonaty-Bieszczady. Na pewno będziecie zachwyceni.
#2014-01-21 05:49:09 

maska

Użytkownik

Bieszczady to cudowne miejsce na wakacje. Byłam tam wiele razy i zawsze wracam stamtąd wypoczęta. W tym roku także się wybieram, tylko, że tym razem z moim mężem. Trzy tygodnie temu wzięliśmy ślub i uznaliśmy, że nasz miesiąc miodowy spędzimy w Bieszczadach. Dla ludzi może to się wydawać śmieszne, ale my bardzo lubimy góry i dla nas to będzie wspaniała zabawa. Dlatego zaczęłam poszukiwania w necie noclegów. Napisałam w Google: bieszczady nocleg i muszę przyznać, że jest tak wiele ofert, że nie wiem co wybrać. Ale jeszcze trochę czasu mamy, więc na pewno znajdziemy dobrą ofertę.
#2014-01-21 06:56:39 

studnia

Użytkownik

Ja spędziłam cudowne chwile w trakcie miesiąca miodowego razem z mężem w niedrogim bieszczadzkim hotelu. Doskonale zdaję sobie sprawę, że aktualnie sporo młodych małżonków woli pojechać za granicę, jednak ja myślę, że góry to najlepszy wybór. Wraz z ukochanym aktualnie załatwiamy kredyt, bo chcemy nabyć większe mieszkanie. Wkrótce narodzi nasze dziecko.
#2014-01-21 07:54:21 

KasiaXXX

Użytkownik

Mnie nigdy nie ciekawił urlop w górach, póki nie zobaczyłam artykułu pt.: wakacje w bieszczadach. Zachęcił mnie on, żeby pojechać w te górskie widoki. Zabrałam swojego chłopaka i pośmigaliśmy. Było fantastyczne! Powinnam stwierdzić, że ten wypad dobrze nam zaowocował. Nasz związek obecnie przechodził kryzys, i dlatego wypad polepszył naszą sytuację. Niemniej góry mnie fascynują i niewątpliwie będę do nich wracać.
#2014-01-21 09:39:26 

charlie

Użytkownik

Żadne inne góry, tylko Bieszczady się dla mnie liczą. W Bieszczadach miałem okazję poznać moją pierwszą miłość, od tamtego czasu te góry posiadają dla mnie również znaczenie sentymentalne. Ola też uważa że od czasu gdy zaczęliśmy być razem Bieszczady kojarzą jej się jeszcze bardziej pozytywnie niż wcześniej. W Bieszczadach znajdują się różne pensjonaty, można również wynająć osobny domek.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015