#2014-01-30 10:57:30 

kejs

Użytkownik

Witam moi drodzy, bardzo mnie ciekawi czy ktoś z Was podobnie jak ja, rozgląda się właśnie za dobrym psychologiem. Na obszarze Poznania wcale nie tak prosto trafić na kogoś, kto jest wysoko wykwalifikowany i jednocześnie nie będzie posiadał zbyt wygórowanych stawek. Nie znam psychologów Poznaniu, jeżeli ktoś z Was zna ten rynek, niech mi poleci kogoś kto zna się na poważnych problemach.
#2014-01-30 12:18:25 

studnia

Użytkownik

Psychologów i psychoterapeutów Poznaniu jest masa. Sama często chodzę do psychoterapeuty, bo mam nerwicę natręctw i chcę ją wyleczyć. Przyznam szczerze, że moje wizyty są owocne, bo widzę rezultaty tej współpracy. Dawniej wchodząc do publicznej toalety zanim wyszłam z niej może 12 razy umyłam ręce. Teraz zmniejszyło się to o połowę. Dla mnie to jest ogromny sukces. Moja psycholożka jest bardzo zadowolona. A znalazłam ją całkowicie przypadkiem kiedy właśnie poszukiwałam gabinetów psychoterapeutycznych i wystukałam w Yahoo psychoterapeuta Poznań. Jej strona była pierwsza, więc zalogowałam się. Zapisałam się u niej na wizytę i od 3 lat raz na tydzień chodzę do niej. Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że widzę wyniki terapii. : )
#2014-01-30 12:45:57 

śluza

Użytkownik

Ja chcąc odszukać kompetentnego psychologa, wpisałam w Google frazę: techniki terapeutyczne gestalt w Poznaniu. Psycholożka, która pracowała w gabinecie w Poznaniu, bardzo mi pomogła. W ostatnim czasie wpadłam w depresję. Zapewne jej najistotniejszą przyczyną było nagłe odejście moich rodziców. Zabili się oni w wypadku samochodowym. Ich gwałtowna śmierć, sprawiła, że zachorowałam na depresję. Nie byłam w stanie sama się pozbierać. Po jakimś czasie moja znajoma zaprowadziła mnie do gabinetu psychologicznego i to mi niesamowicie pomogło. Teraz czuję się o wiele lepiej.
#2014-01-30 13:50:14 

KasiaXXX

Użytkownik

Chyba nie jest wcale prosto znaleźć w rejonie Poznania porządnego psychologa gdyż ja przez jakiś czas szukałam a moje problemy psychiczne ciągle się powiększają. Osobiście odwiedziłam parę gabinetów i niewiele mi to dało. Sformułowanie: psycholog Poznan ciągle jednak wywołuje we mnie pozytywne skojarzenia, nie mam zamiaru się poddawać, będę szukać dalej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015