#2014-02-26 01:59:59 

KasiaXXX

Użytkownik

Witam ; ) Muszę koniecznie dokądś się wyrwać z kumplami. Mam już dosyć tej roboty, mój kierownik ciągle coś marudzi. Chętnie zapakowałabym stabilny namiot czteroosobowy i wyruszyłabym na pieszą wędrówkę. Ale, co ja mam jeszcze wziąć ze sobą? Jak uważacie moi kochani, jakie rzeczy są potrzebne na takich wyprawach? Czekam na wasze odpowiedzi ; ) 
#2014-02-26 03:08:47 

cysterna1992

Użytkownik

Regularnie spędzam letni urlop w Tatrach i z zaangażowaniem przygotowuję się do wakacji tego rodzaju. W oparciu o moje doświadczenia mogę powiedzieć że rozmaite rzeczy warto zabrać jeśli zamierza się wędrować po górach lecz najistotniejsze to być zaopatrzonym w wygodne buty. Nie mam dziewczyny i od lat jeżdżę w góry zupełnie sam lecz niezależnie od tego zawsze i tak mam satysfakcję z urlopu. Swego czasu wpadła w moje ręce ulotka ze sformułowaniem: plecaki turystyczne i kiedy zapoznałem się z ofertą tego sklepu wirtualnego, co roku robie tam zakupy.
#2014-02-26 03:49:08 

szok

Użytkownik

Zawsze gdy mam w planach parę dni spacerowania po górach bądź też w odmiennym miejscu, biorę ze sobą solidne obuwie. Zawsze zanim wyruszę konkretnego dnia w teren, przygotowuję dla siebie kanapki. Warto zabrać ze sobą trochę jedzenia, bowiem jak się wędruje parę godzin to najzwyczajniej w świecie człowiek robi się głodny. Jak się łazi po górach można się znakomicie dotlenić. Mieszkanie w mieście to prowadzenie życia wśród niekorzystnych dla zdrowia spalin. Choć raz kiedyś warto zorganizować sobie czas poza miastem żeby w końcu odetchnąć czystym, rześkim powietrzem. Ja przywiązuję bardzo dużą wagę do właściwego odżywiania się. Zapewne właśnie dzięki temu mam okazję cieszyć się bardzo dobrym stanem zdrowia. Moja żona prawie cały czas wertuje zasoby sieci. Na dobra sprawę to nawet dobrze gdyż zawsze wyszpera dla mnie cos interesującego. Wstukajcie sobie moi drodzy w Google hasło: buty zimowe damskie albo hasło: obuwie trekkingowe męskie.
#2014-02-26 06:26:44 

kejs

Użytkownik

Parodniowa wędrówka po pięknych, polskich Tatrach, to jest coś wspaniałego! Trzeba pamiętać o tym by zabrać ze sobą w góry jakiś napój. Obowiązkowo także należy odpowiednio dobrać buty. Mądrze dopasowane buty to rzecz zdecydowanie najważniejsza, nie ma nic co miałoby większe znaczenie w przemieszczaniu się po górach. Ja nigdy nie decyduję się na hotel, co roku opłacam noclegi w schronisku a zatem wolę mieć ze sobą śpiwór. Jak zjawia się zbyt wielu zainteresowanych, mając śpiwór można przespać się gdzieś na podłodze w schronisku. The North Face to marka która jeszcze ani razu mnie nie zawiodła. Towary jakie oni produkują są naprawdę pierwszorzędnej jakości. Trekkersport.com.pl to sklep wirtualny z obszernym wyborem artykułów i korzystnymi cenami. Przeprowadzanie tam regularnych zakupów to dla mnie przyjemność. 
#2014-02-26 07:02:59 

studnia

Użytkownik

Wszystkie potrzebne rzeczy tj. plecaki na pieszą wyprawę, niewątpliwie trzeba zakupić w renomowanym sklepie. Ja mój najlepszy sklep znalazłam dzięki nadrukowi na pocztówce: Sklep internetowy Trekkersport. Przyznaję, że dopóki nie narodził się mój synek, to wiele czasu spędzałam na wycieczkach. Ale teraz nie mam za wiele czasu. Oczekuję jedynie w zniecierpliwieniu momentu, gdy Piotruś będzie na tyle samodzielny, że pójdzie ze mną. Jednak przypuszczalnie to nie będzie szybko, bo ma tylko 1 miesiąc. Mam wiarę w to, że zarażę go swoją pasją do pieszych wypraw.
#2014-02-26 09:23:04 

Poznańczyk14

Użytkownik

Ja przeważnie na piesze wyprawy zabieram ze sobą kurtkę puchową damską. . Pamiętam, że gdy byłam w szkole zazwyczaj mój tatuś zabierał mnie na takie wyprawy. Lubiłam to. Aktualnie szwendam się z moją kumpelą. Mój ojciec umarł klika lat temu. Bardzo mi go brak. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015